Bezpłatny pomiar cała Polska !
+48 606888623 wyceny@schody.oinfo.pl

Schody z drewna toruń, bydgoszcz, włocławekSchody z drewna wysokogatunkowego pozyskiwanego w Europie (buk, dąb, jawor, grab) i egzotycznego pozyskiwanego w Afryce i Azji.

Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się schody z drewna o konstrukcji samonośnej – zabiegowe, kręcone, dywanowe, modułowe. Wykonujemy również schody strychowe lub na poddasze.

Oferowane schody, balustrady i poręcze to połączenie nowoczesności i klasycznego wyglądu. Upiększą i będą cieszyć oko w każdym domu czy mieszkaniu, dzięki funkcjonalności i innowacyjnych rozwiązaniach zaskoczą najbardziej wymagających użytkowników. Bogata paleta barw i wzorów umożliwia spełnienie oczekiwań każdego klienta. Zapewniamy kompleksową  obsługę od projektu, do produkcji i montażu wybranych schodów, balustrad lub poręczy.

Schody z drewna kujawsko – pomorskie – bezpłatna wizualizacja.

W ofercie również schody spiralne ( schody kręcone) jak również sprawdzone schody zabiegowe. Każdy klient ma możliwość samodzielnego zaprojektowania schodów swoich marzeń, które wyprodukujemy i zamontujemy w dowolnym miejscu w Polsce.

Na każdym etapie współpracy służymy radą i pomocą w wyborze najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb produktu.

Zdjęcia wybranych realizacji schodów znajdziecie Państwo tutaj – GALERIA

Pomiary wykonujemy na terenie całego kraju – GRATIS !    tel. 606888623, zamowienia@schody.oinfo.pl

 

Mogilno, Ciechocinek, Inowrocław, Radziejów, Chełmża, Brodnica, Górzno, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Brodnica, Rypin, Wąbrzeźno, Lipno, Bydgoszcz, Solec kujawski.

 

schody kręcone knock